JR Farm Rodent Marbles, graužikų ir nykštukinių triušių pašaro papildas, 70 g

1.19

JR Farm Rodent Marbles, graužikų ir nykštukinių triušių pašaro papildas, 70 g

Produkto kodas: 4024344055706 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

„JR Farm Rodent Marbles” – traškūs, spalvingi kamuoliukai, pagaminti iš kukurūzų ir daržovių. Skirtingos spalvos kamuoliukas turi vis kitą skonį: oranžiniai kamuoliukai pagaminti iš morkų, raudoni – iš burokėlių, žali – iš liucernos, na, o geltoni – kukurūziniai. šis spalvingas pašaro papildas skirtas naminiams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėms, žiurkėnams, pelėms ir šinšiloms. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

Sveikam organizmui

Pašaro papildą sudaro traškūs, gardūs iš įvairių daržovių (kukurūzų, burokėlių, morkų) ir liucernos pagaminti kamuoliukai. šiuose natūraliuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.

Lengvai virškinamas

Sudėtyje yra liucernos. Liucerna – maistinis augalas, pasižymintis ir maistinėmis, ir gydomosiomis savybėmis. Be to, liucerna turi daug ląstelienos, dėl kurios šis pašaras yra lengvai virškinamas.

Natūrali sudėtis

Pašaro papildo sudėtyje tik 100 proc. natūralūs produktai. Jamė nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.

Įvairių rūšių graužikams

šie skanėstai skirti naminiams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėms, žiurkėnams, pelėms ir šinšiloms.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: „JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: kukurūzai (95,6 %), liucernos (2,5 %), morkos (1,2 %), burokėliai (0,7 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 9,8 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 3,2 %, žalia ląsteliena – 3,5 %, žali pelenai – 1,7 %.

Priedai (kg): maistiniai priedai: geležies (III) oksidas – 25 mg.

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą iki 5 šaukštelių per dieną atsižvelgiant į gyvūno dydį, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus