Traditional line KS ANTI-ODOUR šampūnas šunims ir katėms 3000 ml

47.71

Traditional line KS ANTI-ODOUR šampūnas šunims ir katėms 3000 ml

Liko 2

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Kai kurios šunų ir kačių veislės turi nemalonų specifinį kvapą. šis „Iv San Bernard Traditional Line KS Anti-Odour” šampūnas ir buvo specialiai sukurtas stipriam ir nemaloniam kvapui pašalinti.

šalina kvapus

Pašalina nemalonaus kvapo priežastis – neutralizuoja nemalonaus kvapo molekules beveik iš bet kokio kailio. Naudojamas tinkamai šampūnas gali pašalinti nemalonų kvapą iki 30 dienų. Po plovimo kailis įgauna švelnų švaros kvapą.

Giliai valo

Giliai valo ir gali padėti gyvūnams, turintiems riebiąją seborėją.

Naudojimas: sudrėkinkite gyvūno kailį drungnu vandeniu ir užtepkite reikiamą kiekį šampūno. Įtrinkite šampūną iki putų ir gerai nuplaukite. Geresniam rezultatui pasiekti dar kartą užpilkite šampūno, įtrinkite iki putų ir palikite kelioms minutėms. Kruopščiai išskalaukite drungnu vandeniu.

šampūnas yra skirtas šunims ir katėms.

Įspėjamoji informacija: saugotis, kad nepatektų į akis. Sąlyčio su akimis atveju, nedelsiant praplaukite drungnu vandeniu.

Italijos prekinis ženklas IV SAN BERNARD buvo įkurtas 1995 m. Mirco Aringhieri grožiu žavinčioje Toskanoje. Daugelio metų patirtis kosmetikos priemonių pramonėje buvo IV SAN BERNARD kokybiškų produktų naminiams gyvūnams pagrindas.

Bendradarbiaudamas su įvairiais ekspertais IV SAN BERNARD sukūrė įvairias šunų ir kačių kosmetikos linijas: nuo priežiūros produktų iki priemonių, skirtų parodoms, grožio konkursams.

IV SAN BERNARD siūlo platų kosmetikos asortimentą, kad kiekvienas augintinio šeimininkas rastų tinkamą priemonę.

IV SAN BERNARD – itališka, aukštos kokybės, profesionalų kosmetika šunims ir katėms.

Pagaminta Italijoje.

Sudėtis: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, PEG-4 Rapeseedamide, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betainamide Mea Chloride, Glycol Distearate, Cyclodextrin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Parfum (Fragrance).

Naudojimo instrukcija:

sudrėkinkite gyvūno kailį drungnu vandeniu ir užtepkite reikiamą kiekį šampūno. Įtrinkite šampūną iki putų ir gerai nuplaukite. Geresniam rezultatui pasiekti dar kartą užpilkite šampūno, įtrinkite iki putų ir palikite kelioms minutėms. Kruopščiai išskalaukite drungnu vandeniu.

Įspėjamoji informacija: saugotis, kad nepatektų į akis. Sąlyčio su akimis atveju, nedelsiant praplaukite
drungnu vandeniu.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus