TickLess Home ultragarsinis prietaisas nuo erkių ir blusų, 1 vnt

27.79

TickLess Home ultragarsinis prietaisas nuo erkių ir blusų, 1 vnt

Produkto kodas: 5999566450082 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Ar namuose nuimate katės ar šuns antkaklį su pakabuku TICKLESS®? Nors jūsų namuose erkių ir nėra, nepamirškite fakto, kad blusos gali būti bet kur.

„TICKLESS Home” užtikrina, kad jūsų augintinis išliktų apsaugotas, net jei jis nenešioja „TICKLESS®” pakabuko. Tiesiog įjunkite prietaisą ir jis atbaidys erkes ir blusas bet kurioje aplinkoje, kurioje gyvūnas yra. Ultragarsinis prietaisas apsaugo net 30 kvadratinių metrų plotą.

Ultragarso apsauga

Prietaisas skleidžia žmonėms ir naminiams gyvūnams nepastebimus ultragarso impulsus, kurie trikdo parazitus, taip laikydamas juos toliau nuo augintinio.

Apsaugo didelį plotą

Prietaisas veikia su 110-230 V maitinimo šaltiniu ir gali padengti apie 30 kv. Prietaisas skirtas prevenciniams tikslams.

Naudojimas

Prijunkite prietaisą prie 110-230 V maitinimo lizdo šalia augintinio lovos/antklodės taip, kad skleidžiamų ultragarso bangų netrukdytų joks objektas. Trumpos mėlynos blyksės po įskiepio rodo, kad įrenginys veikia tinkamai. Įjungtas „Tickless Home”, skleidžia nedidelį tiksin garsą. Veikimo diapazonas yra apie 30 kv. Garso bangos keliauja ne per sienas.

Savybės:

  • Spalva – juodas.
  • Veikimo nuotolis yra maždaug 2 metrai.
  • Prietaisas turi Europlug (arba C tipo elektros kištuką), kuris dažniausiai naudojamas Europoje.

Gamintojas: „Tickless, Italija.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus