Tauro pro line žirklės filiravimui,18cm, 56 dantukų, lenktos, 440c nerūdijančio plieno

79.22

Tauro pro line žirklės filiravimui,18cm, 56 dantukų, lenktos, 440c nerūdijančio plieno

Liko 10

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Classic linijos žirklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo 440c rūšies, vieno lydinio, plieno, skirto profesionalių žirklių gamybai. šios linijos žirklės pasižymi lengvumu, todėl labai lengvai ir manevringai valdomos, o dėl gamybai naudojamų aukštos kokybės medžiagų yra itin aštrios.

Dėl savo specialaus dizaino žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti.

Skirtos gyvūnų filiravimui
18 centimetrų (7 colių) ilgio žirklės skirtos filiravimui („chunker” garbanotam kailiui). Puikiai pritaikytos, kai norima išgauti ne lygų kirpimą, o filiravimą. Žirklės yra sukurtos taip, kad su jomis apkirptas kailis atrodytų natūraliai – kerpant suformuojami skirtingi atstumai tarp greta esančių plaukų sruogų ir jos atrodo lengvesnės ir puresnės, nei kerpant įprastomis žirklėmis. šis žirklų modelis turi 56 dantukus, kurie iškarpo būtent padarydami nelygų siluetą.

Kirpimas
Nerūdijančiojo plieno lenktos žirklės yra skirtos filiruoti gyvūnų kojas, krūtinę ir kitas išlenktas kūno vietas. Patogiai išlenkti ašmenys padės pasiekti kokybišką rezultatą be jokio vargo. Žirklės puikiai tinka formuojant pudelių arba garbanotųjų bišonų šukuosenas.

Ergonomiškas dizainas

Ergonomiško dizaino žirklės turi papildomas auseles, kurios suteikia išskirtinai patogią pirštų padėtį darbo metu. Smulkios papildomos detalės užtikrina žirklių stabilumą rankose, neleidža žirklėms susikirsti.

Prabangios ir elegantiškos
Prabangaus, klasikinio dizaino žirklės, sukurtos profesionalams. Žirklės atrodo labai elegantiškai, yra papuoštos kristalu.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Savybės:

  • Skirta: filiravimui.
  • Forma: su dantukais.
  • Dydis: 7″ / 18 cm.
  • 56 dantukai.
  • Spalva – pilka.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus