Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm,18 dantukų, 440c nerūdijančio plieno

56.43

Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm,18 dantukų, 440c nerūdijančio plieno

Liko 9

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Classic linijos žirklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo 440c rūšies, vieno lydinio, plieno, skirto profesionalių žirklių gamybai. šios linijos žirklės pasižymi lengvumu, todėl labai lengvai ir manevringai valdomos, o dėl gamybai naudojamų aukštos kokybės medžiagų yra itin aštrios.

Dėl savo specialaus dizaino žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti.

Skirtos kailiui filiruoti

18 centimetrų (7 colių) ilgio žirklės skirtos filiravimui („chunker” garbanotam kailiui). Puikiai pritaikytos, kai norima išgauti ne lygų kirpimą, o filiravimą. Žirklės yra sukurtos taip, kad su jomis apkirptas kailis atrodytų natūraliai – kerpant suformuojami skirtingi atstumai tarp greta esančių plaukų sruogų ir jos atrodo lengvesnės ir puresnės, nei kerpant įprastomis žirklėmis.

Ergonomiškas dizainas

Ergonomiško dizaino žirklės turi specialias, silikonu dengtas, auseles, kurios sukuria išskirtinį patogumą piršto padėčiai darbo metu. Ilgai ir nepertraukiamai dirbant nepalieka nuospaudų. Smulkios papildomos detalės užtikrina žirklių stabilumą rankose, neleidža žirklėms susikirsti.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Greitas rezultatas

Žirklės tvirtos ir aštrios, todėl su jomis gyvūną apkirpsite tiksliai ir greitai. šis žirklių modelis turi 18 dantukų, kurie iškarpo padarydami nelygų kailio siluetą.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: filiravimui.
  • Forma – su dantukais.
  • Dydis – 7″ / 18 cm.
  • 18 dantukų.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas.
  • Spalva – pilka / mėlyna.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus