Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 56 dantukų, 440c nerūdijančio plieno

67.83

Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 56 dantukų, 440c nerūdijančio plieno

Liko 10

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Classic linijos žirklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo 440c rūšies, vieno lydinio, plieno, skirto profesionalių žirklių gamybai. šios linijos žirklės pasižymi lengvumu, todėl labai lengvai ir manevringai valdomos, o dėl gamybai naudojamų aukštos kokybės medžiagų yra itin aštrios.

Skirtos filiravimui
18 centimetrų (7 colių) ilgio žirklės skirtos filiravimui. Puikiai pritaikytos, kai norima išgauti ne lygų kirpimą, o filiravimą. šiame žirklų modelyje yra 56 dantukai, kurie iškarpo būtent padarydami nelygų siluetą. Žirklės yra sukurtos taip, kad su jomis apkirptas kailis atrodytų natūraliai – kerpant suformuojami skirtingi atstumai tarp greta esančių plaukų sruogų ir jos atrodo lengvesnės ir puresnės, nei kerpant įprastomis žirklėmis.

Ergonomiškas dizainas

Ergonomiško dizaino žirklės turi papildomą auselę, kuri sukuria išskirtinai patogią piršto padėtį darbo metu. Smulkios papildomos detalės užtikrina žirklių stabilumą rankose, neleidža žirklėms susikirsti.

Prabangios ir elegantiškos

Prabangaus, klasikinio dizaino žirklės, sukurtos profesionalams. Žirklės atrodo elegantiškai, yra papuoštos kristalu.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: filiravimui.
  • Forma su dantukais.
  • Dydis 7″ / 18 cm.
  • 56 dantukai.
  • Spalva – pilka.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus