Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 18 dantukų, aliuminis, 440c nerūdijančio plieno, rožinės

45.59

Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 18 dantukų, aliuminis, 440c nerūdijančio plieno, rožinės

Liko 12

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Aliuminio linija, tai naujos kartos žirklės, kurių gamybos procese naudojami aukščiausios kokybės nerūdijantysis 440c plienas ir aliuminis. Dėl šios gamybos technologijos, užtikrinama aukščiausia kokybė – žirklės yra ypatingai lengvos, ergonomiškos, pritaikytos dirbti nepertraukiamai, ilgą laiką.

Dėl savo specialaus dizaino ir aliuminio rankenų, žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti.

Skirtos filiravimui

18 centimetrų (7 colių) ilgio žirklės skirtos filiravimui („chunker” garbanotam kailiui), Vienas iš lengviausių „chunker”, nes patys „chunker” yra sunkūs, dėl storo plieno, todėl liejinys aliuminio ir plieno leidžia turėti vienus iš lengviausių „chunker”. Puikiai pritaikytos, kai norima išgauti ne lygų kirpimą, o filiravimą. šis žirklių modelis turi 18 dantukų, kurie iškarpo padarydami nelygų siluetą.

Ergonomiškas dizainas

Rankos nepatiria apkrovos, nepavargsta, galima lengvai kontroliuoti judesius – dėl itin aukštos kokybės ir labai lengvo valdymo, šios linijos žirklės yra populiariausios tarp kirpimo meistrų.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: filiravimui.
  • Forma: su dantukais.
  • Dydis: 7″ / 18 cm.44 dantukų.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas, aliuminis.
  • Įvairių spalvų.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus