TAURO PRO LINE Pure mist 1L

17.09

TAURO PRO LINE Pure mist 1L

Produkto kodas: 4771317462138 Kategorijos: , , , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

Natūrali daugiafunkcė priemonė, pagaminta elektrocheminės aktyvacijos būdu. šio proceso metu gaunamas šarminis vanduo, kurio pH – 11,3. Ji skirta šunų, kačių ir kitų augintinių odos, kailio, akių ir ausų kasdienei priežiūrai. Tinkama naudoti parodų metu.

Akių ir ausų higiena

šalina nešvarumus ir ašarų dėmės: galite saugiai purkšti tiesiai į augintinio akis, nuvalant jas vatos padeliu. Taip pat, priemonė šalina nešvarumus ausyse. Purškite tiesiai į augintinio ausis, nuvalydami jas vatos padeliu.

Kailio priežiūra

Priemonė apsaugo odą nuo išsausėjimo ir alergijų?. Padeda pašalinti odos ar kailio nešvarumus, geltonas šlapimo dėmes. Skatina kolageno gamybą. Pritraukia 10 kartų daugiau drėgmės nei vanduo. Galima purkšti tiesiai ant kailio.

Dezinfekcija

Rūgštinė aplinka yra patogi terpė daugintis bakterijoms. šarminis vanduo yra ypač nepalankus bakterijoms, todėl ši priemonė yra tinkamas dezinfekcijai, pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Kosmetikos efektyvumas

Naudojant kartu su šampūnu, kondicionieriumi ar kitomis kosmetikos priemonėmis, gali pagerinti jų savybes daugiau nei 7 kartus. Be to, priemonė pasižymi drėkinančiomis savybėmis, tad gali padėti apsaugoti odą nuo išsausėjimo, alergijų.

Palaikyti švarai

Padeda išvengti rudų bėgančių ašarų dėmių ir pašalinti nešvarumus bei geltonas šlapimo dėmes, esančias ant kailio ar odos.

Paprasta naudoti

Purškiamą priemonę itin patogu naudoti. Užtenka papurkšti ją ant nešvarių vietų.

Įvairiems gyvūnams

Priemonę tinka naudoti šunų, kačių ir kitų smulkių naminių gyvūnų priežiūrai.

Sudėtis: 11,3 pH jonizuotas šarminis vanduo, kurio sudėtyje yra šeši jonai: Ca2+, Mg2+, HCO3-, Cl-, SO42-, Na+.

Naudojimo instrukcija:

  • Purkškite 1-2 kartus tiesiai į ausis ar akis, nuvalykite nešvarumus naudodami medvilninį vatos padelį. Naudokite pagal poreikį.
  • Gyvūnams prieš džiovinimą purkšti ant šlapio, švaraus kailio, jei kailis įsielektrinęs – ant sauso. Augintiniams, sveriantiems iki 10 kg, purkšti 3-5 kartus, 10-25 kg – 5-7 kartus, daugiau nei 25 kg – 7-10 kartų.
  • Naudoti kartu su kosmetikos priemonėmis siekiant sustiprinti jų poveikį. Naudoti tik išoriškai, purkšti ant kailio ar odos 2-4 kartus. Galimybės perdozuoti nėra.

Savybės:

  • Tūris – 250 ml

Pagaminta Lietuvoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus