Gertuvė gyvūnams

5.69

Gertuvė gyvūnams

Produkto kodas: 2000900242751 Kategorijos: , , ,

Liko 51

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Vanduo būtinas visų organizmų išlikimui. Be maisto šuo arba katė gali dar kurį laiką išgyventi, tačiau netekus vos 10 proc. vandens, augintinis gali sunkiai susirgti, o netekęs 15 proc. – netgi nugaišti. Labai svarbu pasirūpinti, kad augintinis nuolat turėtų geriamojo vandens. Gertuvė turėtų būti neatsiejama narvo, transportavimo dėžės ar aptvaro dalis.
Lengvai tvirtinama prie bet kurio narvo, transportavimo dėžės ar aptvaro. Tinka daugeliui transportavimo dėžių ant durelių ir narvelių (narvo tarpai – iki 6 mm storio).

  • Talpos korpusas yra permatomas, todėl paprasta stebėti vandens lygį jame.
  • Paprasta papildyti girdyklą vandeniu nenuėmus jos nuo transportavimo dėžės ar narvelio.
  • Su lengvai pakeliamu dangteliu.
  • Patogu naudoti keliaujant, nes vanduo neišsilaistys – gertuvė sandari ir laikosi tvirtai.
  • Speciali plokščia talpa su 35 mm vamzdeliu pritaikyta naudoti ir transportavimo dėžėse.
  • Plokščia, prie narvo priglundanti gertuvė neužima daug vietos.
  • Skirta ir katėms, ir šunims, ir kitiems smulkiems gyvūnams.
  • Su rožinės arba žydros spalvos dangteliu (spalvos pasirinkti negalima).

Pagaminta Taivane.

Naudojimas:

pritvirtinkite gertuvę prie narvelio, aptvaro ar transportavimo dėžės durelių taip, kad augintiniui būtų patogu iš jo lakti. Pakelkite talpos dangtį ir įpilkite geriamojo vandens. Talpos išimti nereikia.
Pritvirtinę girdyklą, pirmiausia kelis kartus paspauskite vamzdelio gale esantį plieninį rutuliuką, kad į talpos vidų patektų oro burbuliukų ir lengvai pratekėtų vanduo. Nuolat tikrinkite, ar girdykla tinkamai veikia. Stebėkite, kiek vandens suvartoja Jūsų augintinis, tam, kad apsaugotumėte jį nuo dehidratacijos.
Įvairūs nešvarumai ar maisto likučiai užkemša gertuvės vamzdelį, todėl būtina nuolat valyti metalines jos detales – taip išvengsite užsikimšimo ar vandens pratekėjimo. Vamzdelį valykite tik kambario temperatūros vandeniu ir retkarčiais – neutraliais valikliais. Išvalius, vamzdelį palikite natūraliai išdžiūti. Nevalykite cheminėmis medžiagomis, pvz., skiedikliu, benzinu, balikliu, taip pat vandeniu, kurio temperatūra aukštesnė nei 60 °C.
Kad nesisunktų vanduo: pritvirtinę girdyklą, kelis kartus spustelėkite plieninį rutuliuką, kad į buteliuko vidų patektų oro burbuliukų. Įsitikinkite, kad girdykla pritvirtinta vertikaliai.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus