Ultragarsinis difuzorius A’Scentuals 150ml, juodas

41.39

A’Scentuals ultragarsinis difuzorius, 150 ml, juodas

Produkto kodas: 4771317467652 Kategorijos: , , ,

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Ultragarsinis difuzorius A’Scentuals 150ml, juodas. Tyliai veikiantis, klasikinio ir minimalistinio stiliaus A’scentuals difuzorius su integruota ultragarsine technologija vandenį paverčia garais, kurie sklisdami perneša eterinius aliejus ir nuostabiais kvapais užpildo jūsų namus. Taip aplinkai suteikiamas malonus aromatas, o jūs galite mėgautis aromaterapija ir jos sveikatinančiomis savybėmis.

Skirtas aromaterapijai

Aromaterapija yra alternatyviosios medicinos sritis, kuomet žmogaus fizinė bei emocinė būsena gydoma eteriniais aliejais ir kitomis aromatinėmis medžiagomis.

Aukšta kokybė
Difuzorius turi tvirtą, bet kartu lengvą konstrukciją, su integruota ultragarsine technologija.

Ramybė
Veikia ypač tyliai, todėl puikiai tinka naudoti tiek miegamajame, tiek svetainėje, tiek darbo vietoje.

Du – viename

Difuzorius turi ne tik kvapų garinimo, bet ir drėkinimo funkciją. Naudodami šį prietaisą, namuose ne tik mėgausitės aromaterapiniais kvapais, bet ir drėkinsite namų orą.

Universalumas
Puikiai tinka naudoti ne tik namuose, darbe, bet ir ugdymo įstaigose ar kitose vietose.

Paprasta naudoti
Difuzorius yra lengvai valdomas – vienu mygtuku jį įjungsite bei išjungsite, difuzorius turi ištisinio garinimo nustatymą. Išmani ir patikima automatinio išsijungimo sistema užtikrina, kad prietaisas išsijungs iškart, kai tik vanduo išgaruos iš talpos.

Nuostabus derinys
Siekiant išgauti kuo geresnę kokybė bei rezultatą, difuzorių patariama naudoti su A’Scentuals eteriniais aliejais ir eterinių aliejų mišiniais.

LED apšvietimas

Su integruotomis LED lempomis, todėl galėsite pasirinkti net iš 7 skirtingų spalvų, sukurdami jums malonią ir jaukią aplinką.

Savybės:

  • Tūris – 150 ml.
  • Spalva – margas.
  • Komplekte rasite: difuzorių, USB kabelį, kištuką ir vartotojo vadovą.
  • Svoris apie 260 g.
  • Sudėtis: PP ir ABS.
  • Matmenys: 124 x 200 mm.

Gamintojas „A”Scentuals”.

Vienu mygtuku jį įjungsite bei išjungsite, difuzorius turi ištisinio garinimo nustatymą. Išmani ir patikima automatinio išsijungimo sistema užtikrina, kad prietaisas išsijungs iškart, kai tik vanduo išgaruos iš talpos.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus