A’Scentuals Show Ready eterinių aliejų mišinys 10ml pipetė

8.99

A’Scentuals Show Ready eterinių aliejų mišinys 10 ml pipetė

Produkto kodas: 4771317466211 Kategorijos: , , ,

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Eterinių aliejų mišinys, skirtas gerinti koncentraciją ir skatinti budrumą. Kruopščiai parinkti eterinių aliejų deriniai apgaubia maloniu, energizuojančiu aromatu, kuris atgaivina bei suteikia jums ir jūsų augintiniui naujų jėgų.

šis eterinis aliejus gali padėti:

 

  • Susikaupti ir sutelkti dėmesį;
  • Skatinti budrumą;
  • Harmonizuoti emocinę būseną;
  • Atgaivinti, suteikti jėgų, mažinti protinį ir emocinį nuovargį, gerinti koncentraciją.

Natūralus eterinių aliejų mišinys

Sudarytas iš 100% grynų, natūralių eterinių aliejų. Jame nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų.

Naudojimas. 10-15 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą.

Įspėjamoji informacija. Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirti žmonėms, bet ir saugūs augintiniams.

Sudėtis. Mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų – pipirmečių (Mentha piperita), saldžiųjų apelsinų (Citrus Sinensis), pluoštinių bosvelijų (Boswellia serrata), tikrųjų citrinmedžių (Citrus limon), mandarinų (Citrus reticulata), vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris).

Savybės:

  • Tūris – 10 ml.

Gamintojas – „A”Scentuals”, Lietuva.

Mišinį sudaro šie natūralūs eteriniai aliejai: pipirmečių (lot. Mentha x piperita), saldžiųjų apelsinų (orange sweet) (lot. Citrus Sinensis), pluoštinių bosvelijų (Frankincense Serrata) (lot. Boswellia serrata), tikrųjų citrinmedžių (Lemon) (lot.Citrus x limon), mandarinų (lot. Citrus reticulata), vaistinių čiobrelių (lot. Thymus vulgaris).

Naudojimas

1-3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.

Įspėjamoji informacija

Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus