A’Scentuals Insect Shield Asian style eterinių aliejų mišinys 10 ml, pipetė

8.99

A’Scentuals Insect Shield Asian style eterinių aliejų mišinys, 10 ml, pipetė

Produkto kodas: 4771317466235 Kategorijos: , , ,

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Eterinių aliejų mišinys, pagamintas pagal azijietišką receptą, puikiai atbaido skraidančius ir ropojančius vabzdžius. šis natūralių eterinių aliejų mišinys ne tik padeda maskuoti kūno kvapą, bet ir nuramina odą po įgėlimo.

A’Scentuals Insect Shield Asian Style sudėtyje esančių eterinių aliejų sinergija, skirta puikiai jūsų emocinei ir fizinei būklei palaikyti. Eterinių aliejų mišiniai pasižymi sinerginiu veikimu, kai vienas aliejus sustiprina kito aliejaus poveikį ir jų savybių intensyvumą.

Eterinių aliejų molekulės, pasklidusios po visą patalpą, skleidžia malonų aromatą, kuriuo gali mėgautis visi ten esantys žmonės. Naudojant šį eterinių aliejų mišinį maskuojamas kūno kvapas, gerinama odos būklę ir gaivinamas oras patalpose. Svarbiausia, jog gyvūnams, kurie yra namuose – eteriniai aliejai visiškai saugūs.

 

šis eterinis aliejus gali padėti:

 

  • Atbaidyti labiausiai paplitusius vabzdžius ir kitus parazitus: uodus, blusas, muses, vapsvas, erkes ir kt;
  • Mažinti įgėlimo skausmą, alerginę reakciją ir niežulį;
  • Gerinti odos būklę – detoksikuoti ir padėti atsinaujinti ląstelėms, atkuriant sveiką odos išvaizdą;
  • Maskuoti kūno kvapą.

Natūralus eterinių aliejų mišinys

Sudarytas iš 100% grynų, natūralių eterinių aliejų. Jame nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų.

Naudojimas. 10-15 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą.

Įspėjamoji informacija. Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirti žmonėms, bet saugūs ir augintiniams.

Sudėtis. Mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų – citrinžolių (Cymbopogon flexuosus), saldžiųjų apelsinų (Citrus Sinensis), citronelų (Cymbopogon winterianus).

Savybės:

 

  • Tūris – 10 ml.

Gamintojas – „A”Scentuals”, Lietuva

Mišinį sudaro šie natūralūs eteriniai aliejai: citrinžolių (Lemongrass) (lot. Cymbopogon flexuosus), saldžiųjų apelsinų (orange sweet) (lot. Citrus Sinensis), citronelų (lot. Cymbopogon winterianus).

Naudojimas

1-3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.

Įspėjamoji informacija

Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus