Šunų ir kačių priežiūros priemonė, ausų valymui ir skalavimui, ANIBIO Ohrenspülung 125 ml

12.19

ANIBIO Ohrenspülung šunų ir kačių priežiūros priemonė, ausų valymui ir skalavimui, 125 ml

Produkto kodas: 4025332951420 Kategorijos: , ,

Liko 13

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Pasirūpinkite, ne tik žvilgančiu augintinio kailiuku ir sveika oda, bet ir švariomis ausytėmis. Ausų higiena ypač svarbi, jei norite išvengti nemalonių ausų uždegimų ar kitų ligų.

švarios ausytės

ANIBIO Ohrenspülung priemonė yra skirta išorinės ausies ir ausies landos valymui bei priežiūrai. Gali padėti apsaugoti nuo uždegimo. Sudėtyje esančios švelnios veikliosios medžiagos gali padėti rūpintis ausies oda, tuo pačiu pašalinant ausies vaško perteklių.

Su eteriniais aliejais

Sudėtyje yra tikrosios levandos aliejus (lot. Lavandula angustifolia), maloniosios pelargonijos aliejus (lot. Pelargonium graveolens), arbatmedžio aliejus (lot. Melaleuca alternifolia) (0,1 %). šie augalai pasižymi antibakterinėmis, raminamosiomis savybėmis.

Natūrali sudėtis

Sudėtyje nėra alkoholio, konservantų, kvapiklių.

Savybės:

Skirtas šunims ir katėms.

Talpa – 125 ml.

Įspėjamoji informacija. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Geriausias iki: žiūrėti ant įpakavimo.

Pagaminta Vokietijoje.

Sudėtis: demineralizuotas vanduo, tikrosios levandos aliejus (lot. Lavandula angustifolia), maloniosios pelargonijos aliejus (lot. Pelargonium graveolens), ramunėlių ekstrakto aliejus.

Naudojimo instrukcijos: rekomenduojama prieš naudojimą sušildyti skystį iki kūno temperatūros. 1-2 kartus per dieną, atsukus kamštelį, buteliuką lengvai paspausti nukreipus i išorinę ausies landą ir švelniai masažuoti 2 minutes išorinę ausies kriauklę. Atsitraukite, nes augintinis gali pradėti purtytis, didesnė dalis nešvarumų ir likęs skystis išbėgs. Pakartotinis rankinis ausies ir ausies kanalo valymas galimas tik su tinkamomis priemonėmis (pvz.: su vatos pagaliuku ar rutuliuku). Išvalykite labai užsikišusias ausis kartą per dieną, 2-3 dienas, kitu atveju užtenka valyti vieną kartą per mėnesį. Jei ausys parausta, skleidžia neigiamą kvapą ar tampa skausmingomis, pasitarkite su veterinaru!

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus