JR Farm Wellness Vegetables, graužikų p.papildas – daržovių dribsniai, 600 g

3.42

JR Farm Wellness Vegetables, graužikų p.papildas – daržovių dribsniai, 600 g

Produkto kodas: 4024344055690 Kategorijos: ,

Liko 97

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

„JR Farm Wellness Vegetables” – tai aukštos kokybės pašaro papildas, išskirtinis mišinys, kurį sudaro gardūs, traškūs iš įvairių daržovių pagaminti dribsniai. šis pašaro papildas specialiai sukurtas naminiams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėms, žiurkėnams, pelėms ir šinšiloms, tad atitinka visus šių graužikų mitybos poreikius. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

Sveikam organizmui palaikyti

Pašaro papildą sudaro traškūs, gardūs iš įvairių daržovių (pupų, žirnių, kukurūzų, burokėlių) pagaminti dribsniai. šiuose natūraliuose dribsniuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti. Taip pat, pašaro papildas yra itin lengvai virškinamas.

Natūrali sudėtis

Sudėtyje 100 proc. natūralūs produktai. Nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.

Įvairių rūšių graužikams

Skirta naminiams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėms, žiurkėnams, pelėms ir šinšiloms.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: „JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: žirnių dribsniai (43 %), pupų dribsniai, morkos (18 %), kukurūzų gemalų išspaudos, burokėliai (2,4 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 22,2 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 1,6 %, žalia ląsteliena – 7 %, žali pelenai – 3,9 %.

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą iki 3 šaukštelių per dieną atsižvelgiant į gyvūno dydį, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus