JR Farm Nibble balls, Graužikų p.papildas – skanėstas su morkomis ir liucernomis, 150 g

1.70

JR Farm Nibble balls, Graužikų p.papildas – skanėstas su morkomis ir liucernomis, 150 g

Produkto kodas: 4024344133602 Kategorijos: ,

Liko 58

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„JR Farm Nibble balls” – daržovių kamuoliai, pagaminti iš liucernos, morkų ir kukurūzų. šis pašaro papildas skirtas visų rūšių graužikams. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

Su vitaminais ir mineralais

Pašaro papildą sudaro daržovių kamuoliai, pagaminti iš liucernos, morkų ir kukurūzų. šiuose natūraliuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.

Sudėtyje yra liucernos

Liucerna – maistinis augalas, pasižymintis ir maistinėmis, ir gydomosiomis savybėmis. Be to, liucerna turi daug ląstelienos, dėl kurios šis pašaras yra lengvai virškinamas.

Natūrali sudėtis

Sudėtyje – 100 proc. natūralūs produktai. Nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: „JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: kukurūzų gemalų išspaudos, liucerna (20 %), morkos (10 %), kukurūzų krakmolas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 9,3 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 3 %, žalia ląsteliena – 15 %, žali pelenai – 3,2 %.

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus