Sausas maistas šunims ar konservai – ką rinktis

Sausas maistas šunims ar konservai - panašumai, skirtumai

Sausas maistas šunims ar konservai. Specializuotos gyvūnų maisto parduotuvės siūlo itin platų pasirinkimą ir šunų maitinimui. Visą šią gausybę galima suskirstyti į dvi dideles grupes: sausas maistas ir konservai. Keturkojus auginantys šeimininkai neretai susiduria su šia dilema: kokį maistą rinktis. Ar vienas yra geresnis už kitą? Nuo ko turėtų priklausyti pasirinkimas? Tad pateikdami vertingos informacijos, tikime, padėsime Jums apsispręsti.

Sausas maistas šunims ar konservai – panašumai, skirtumai

Vienas iš esminių panašumų sausam ir šlapiam maiste yra tas, jog abiejų tipų šunų maistas yra vertingas (žinoma, jei renkatės kokybišką), papildytas vitaminais, mineralais bei daugybe kitų šunų sveikatai bei gerai savijautai svarbių medžiagų. Panašumas bus ir tas, kad tiek vieną, tiek kitą maistą šuniukai mėgsta, tik kartais šiek tiek užtrunka, kol atrandama labiausiai patinkanti rūšis.

Kurį šunų maistą rinktis

Kalbant apie skirtumus, tai vienas iš svarbiausių bus maisto sudėtyje. Nors, kaip minėjome, vertingų ingredientų turi abiejų tipų maistas. Tačiau naudinga žinoti, kad konservai šunims turės kur kas daugiau drėgmės, kas labai svarbu šunų virškinimui bei bendrai savijautai, skysčių balansui keturkojo organizme. Ypač tai aktualu tiems keturkojams, kurie nelinkę daug gerti, – konservuotas maistas tokiu atveju padės papildyti šuns racioną vandeniu. Dar vienas skirtumas yra tas, kas sauso maisto pakuočių paprastai užtenka ilgesniam laikui ir jas atidarius galima laikyti daug ilgiau, palyginti su konservuotu maistu šunims. Taip pat skiriasi ir ėdalo kaina – sausas maistas šunims bus pigesnis nei konservuotas. Tiesa, nepamirškime ir dar vienos skirtumo – sauso maisto granulės yra kietos, o konservų tekstūra minkšta, tad sausas maistas svarbus šuniukų dantims. O štai konservai bus nepamainomi jauniems ir senyvo amžiaus keturkojams, kurių dantys silpni arba jų nėra (senatvėje).

Naudinga pasidomėti:

Įvardyti panašumai bei skirtumai rodo, jog tiek vieno, tiek kito tipo ėdalas yra naudingas augintiniui, todėl tikslinga išlaikyti balansą, t. y. jei yra galimybė, šunį šerti ir konservais, ir sausu ėdalu.

Kur pirkti maistą šunims?

Didelį šunų maisto pasirinkimą – tiek sauso, tiek konservų – rasite specializuotoje internetinėje parduotubvėje ZooPlius.lt. Labai populiaru pirkti maistą šunims internetu, mat toks pirkimo būdas leidžia mėgautis daugeliu privalumų.

  • Pirmiausia, Jūs galite lengvai ir greitai palyginti maisto kainas ir išsinkti geriausią maistą savo augintiniams.
  • Antra, galite pirkti bet kuriuo Jums patogiu metu.
  • Trečia, pirkdami internetu taupysite savo laiką. Taip pat ZooPlius.lt klientai mėgaujasi labai dideliu pasirinkimu ir patraukliomis kainomis. Negana to, perkant šunų maistą internetu nereikia sukti galvos dėl pirkinio pristatymo – net ir tada, jei perkate didesnį kiekį.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – ZooPlius.lt