Prestige Premium Exotic nuts – lesalas didelėms papūgoms su neskaldytais riešutais, 750 g

3.57

Prestige Premium Exotic nuts – lesalas didelėms papūgoms su neskaldytais riešutais, 750 g

Produkto kodas: 5410340217825 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Didžiųjų papūgų kombinuotas lesalas su neskaldytais riešutais – puikus delikatesas ir papildomas energijos šaltinis. Puikus pasirinkimas ieškant natūralaus ir sveiko lesalo savo augintiniui.

Suteikia energijos

šis lesalas gali būti naudojamas kaip papildomas energijos šaltinis.

Su įvairių rūšių riešutais

šį desertą papūgos ypač mėgsta, nes sudėtyje gausu gardžiausių riešutų – žemės, lazdyno, braziliškų, pekano, graikinių, migdolo, kedro, taip pat – vaisių gabalėlių ir vertingų grūdų bei sėklų.

Natūralu ir sveika

Jokių dažiklių ar maisto priedų.

Sandari pakuotė

Sandari pakuotė išsaugo lesalo šviežumą.

„VERSELE LAGA” – visaverčiai, puikiai subalansuoti, aukštos kokybės pašarai sukurti taip, kad būtų patenkinti visų rūšių gyvūnų poreikiai. Gamta yra tikrieji gyvūnų namai. Pasaulis, kur jie gali mėgautis maistu, žaisti ir atrasti tai, ko trokšta širdis. Pasaulis, kuriame pilna pačių įvairiausių skonių, vitaminų ir mineralinių medžiagų. štai kodėl naujasis VERSELE LAGA NATURE šūkis skelbia Skanu kaip namie, gera kaip namie… (angl. Tastes like home, feels like home). Su VERSELE LAGA į namus parnešite dalelę tikrųjų augintinio namų! „Special” linijos lesalui gaminti naudojami tik patys šviežiausi produktai.

Gamintojas: „Versele-Laga”, Belgija.

Sudėtis: sėklos, javų grūdai, riešutai (min. 20 % žemės, lazdyno, braziliškų, pekano, graikinių, migdolo, kedro riešutų), vaisiai, daržovės.

Sudėties analizė: žali baltymai – 13 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 20 %, žalia ląsteliena – 14 %, žali pelenai – 3 %, kalcis – 0,1%, fosforas – 0,3 %.

Lesinimo rekomendacijos: lesalą duokite tarp pagrindinių lesinimų kaip skanėstą arba su sėklų ir grūdų mišiniais. Duokite paukščiui šviežio lesalo kasdien. šalia visuomet turi būti šviežio vandens.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus