Duo-Malt paste 100g pasta, skatinanti plaukų pašalinimą

5.12

Duo-Malt paste 100g pasta, skatinanti plaukų pašalinimą

Produkto kodas: 8711231129584 Kategorijos: , ,

Liko 99

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

Tai dvigubo poveikio pasta katėms, skatinanti natūralų nurytų plaukų pašalinimą ir užtikrinanti sveiką žarnyno mikroflorą.

Natūralus plaukų šalinimas iš žarnyno

Katės prausiasi liežuviu ir taip praryja daug plaukų, kurie sukelia skrandžio ir virškinimo sistemos problemas. ši pasta padeda išvalyti kačių ir kačiukų organizmą.

Geresnis virškinimas

Pasta, skatinanti natūralų nurytų plaukų pašalinimą ir užtikrinanti sveiką žarnyno mikroflorą, taip pat mažina vidurių užkietėjimą, vėmimą, apetito praradimą.

Stipresnis imunitetas

Naudojant „Duo-Malt” pastą gerėja kačių virškinamojo trakto veikla, didėja maistinių medžiagų įsisavinimas ir stiprėja augintinio imunitetas.

Vartojimas:

Kasdien duoti po 3 cm pastos. Trumpaplaukėms katėms duoti per mėnesį vieną savaitę kasdien 4 cm pastos su pašaru arba tiesiai iš tūbelės, ilgaplaukėms katėms – per mėnesį vieną savaitę kasdien 6 cm pastos su pašaru arba tiesiai iš tūbelės. šėrimosi metu duoti kiekvieną dieną mėnesį laiko po 5 cm pastos. Laikyti kambario temperatūroje (15-25ºC). Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve (2-8ºC).

Gamintojas: „Beaphar”, Nyderlandai.

Sudėtis: aliejai ir riebalai, pienas ir pieno produktai, augalinės kilmės produktai (salyklo ekstraktas – 11,9 %, manano-oligosacharidai (MOS) – 10000 mg/kg), mielės.Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 12 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 51,6 %, žalia ląsteliena – 0,1 %, žali pelenai – 3,4 %, drėgnis – 3,3 %, kalcis – 0,4 %, fosforas – 0,3 %, natris – 0,2 %, kalis – 0,5 %. Antioksidantai.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus