MicroZeoGen su kalciu, šunų ir kačių pašaro papildas, 250 g

8.81

MicroZeoGen su kalciu, šunų ir kačių pašaro papildas, 250 g

Produkto kodas: 4771317451644 Kategorijos: , ,

Liko 99

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

„MicroZeoGen” – tai specialus natūralus pašaro papildas, skirtas katėms ir šunims. šį pašaro papildą sudaro vulkaninės kilmės klinoptilolitas („MicroZeoGen”) ir kalcio kreida. Sujungti į vieną jie tampa aukštos kokybės natūraliu pašaro papildu, galinčiu padėti užtikrinti kuo geresnę Jūsų augintinio sveikatą.

Su kalciu – sveikiems kaulams ir dantims

Su kalciu, kuris reikalingas tvirtiems kaulams ir stipriems dantims tinkamai formuotis. Tad šis papildas būtinas augintinių dantų formavimo periodu. Jei augintinis auga per greitai (aktualu didelių veislių augintiniams) – gali padėti užtikrinti tinkamą kaulų ir skeleto formavimąsi. Kalcis taip pat būtinas tinkamai nervų sistemos veiklai užtikrinti ir yra svarbi kraujo sudėtinė dalis, skatinanti kraujo krešėjimą.

„MicroZeoGen”- lengvam virškinimui

Su „MicroZeoGen” – vulkaninės kilmės klinoptilolitu, kuris gali padėti skrandžio acidozės atveju (padidėjus skrandžio rūgščių kiekiui), gali būti naudojamas ir kaip puiki prevencinė priemonė prieš viduriavimą, gali padėti pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus, dėl to gali pagerėti vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimas organizme.

Natūrali sudėtis

Sudarytas tik iš natūralių, gamtoje išgaunamų medžiagų.

Tinka šunims ir katėms

Tinka suaugusiems šunims ir katėms – profilaktiškai, siekiant nuolat papildyti kalcio atsargas. Taip pat daug judantiems, sportuojantiems bei senstantiems augintiniams, norint užtikrinti tinkamą kaulų būklę, bei vaikingoms ir laktuojančioms kalėms.

Savybės:

  • Forma – milteliai.
  • Kiekis: 250 g.

Gamintojas: „Canina”, Vokietija.

Sudėtis: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas (1g568) – 75 %, kreida (kalcio karbonatas) – 25 %.

šėrimo rekomendacijos:
rekomenduojama pašaro papildą sumaišyti su augintinio maistu. Milteliams pasemti naudoti tik sausą švarų šaukštelį.

Dozavimas:

šuniukams ir suaugusiems šunims: 1/2 arbatinio šaukštelio (2 gramai)/10 kg kūno svoriui, bet ne daugiau kaip 2 arbatiniai šaukšteliai per dieną.
Kačiukams: 1/4 arbatinio šaukštelio (1 gramas) per dieną.
Suaugusioms katėms: 1/2 arbatinio šaukštelio (2 gramai)/3-8 kg kūno svorio.

Laikymo sąlygos:

laikyti kambario temperatūroje, bet ne aukštesnėje negu 25 °C. Atidarius pakuotę, pašaro papildą galima vartoti 6 mėn., laikant sausoje vietoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus