JR Farm Degus Feast, degu pašaras, 800 g

3.41

JR Farm Degus Feast, degu pašaras, 800 g

Produkto kodas: 4024344136726 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„JR Farm Degus Feast” – tai aukštos kokybės, unikalios sudėties pašaras, skirtas degu. Skonių įvairove pasižymintis visavertis subalansuotas pašaro mišinys – puikus pasirinkimas kasdienei augintinio mitybai.

Skirta graužikams, kuriems būtina palaikyti normalų kūno svorį

šį pašarą sudaro tik nedidelis procentas grūdinių kultūrų, o ląstelienos ypač gausu, tad toks pašaras idealus graužikams, kuriems būtina palaikyti normalų kūno svorį.

Natūrali sudėtis

Subalansuotą visavertį ėdalą sudaro 100% natūralūs produktai: įvairios žolės, žolelės, gausu daržovių. Jame nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių. Pašaro sudėtyje nėra vaisių ir ingredientų su cukrumi.

Sveikai organizmo būklei

Sudėtyje – daug natūralių ingredientų, kuriuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojas produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojo tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: „JR Farm”, Vokietija.

šėrimo rekomendacijos

šėrimo rekomendacijos: pripildykite gyvūno pašaro dubenėlį tik tada, kai jis yra beveik tuščias. Kiekvieną dieną duokite ne daugiau pašaro, nei gyvūnas suėda per 24 valandas.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus