Complete Cavia -pašaras jūros kiaulytėms 500g

3.53

Complete Cavia -pašaras jūros kiaulytėms 500g

Produkto kodas: 5410340612514 Kategorijos: ,

Liko 97

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Tai visavertis puikaus skonio jūrų kiaulyčių pašaras, pagamintas iš lengvai virškinamų suspaustų granulių. Kad gyvūnas augtų sveikas ir linksmas, jam nuolat būtina galąsti ir trinti dantis. Tai jis puikiai galės padaryti kramsnodamas kietus, traškius pašaro gabaliukus. Jūrų kiaulytės iš prigimties yra žolėdžiai gyvūnai, todėl joms reikalingas skaidulingas, bet ne krakmolingas maistas. Pašare gausu svarbių vitaminų, būtinų gerai gyvūno savijautai palaikyti.

Sukuriamas atsparumas ligoms

Sudėtyje esantys natūralūs augalų pigmentai – liuteinas ir betakarotinas – teigiamai veikia organizmo atsparumą ligoms, gerina savijautą. Iš vienos pusės, šie karotenoidai veikia kaip stiprūs biologiniai antioksidantai, iš kitos – jie didina natūralų organizmo atsparumą ligoms taip skatindami antikūnų atsiradimą.

Net 20 proc. šio pašaro sudaro žalia ląsteliena

Naujas ir unikalus gamybos procesas užtikrina, kad pašare gausu ilgų, nemaltų pluoštų, kurių randama natūraliame maiste. šie ilgi pluoštai palaiko ir gerina augintinio žarnyno ir kramtymo funkcijas daug geriau nei susmulkintas tradicinis skaidulinis graužikų pašaras.

Su vitaminu A ir vitaminu D3

Vitaminas A yra būtinas odos ląstelėms susidaryti ir atsinaujinti, yra svarbus regėjimui, taip pat reikalingas reprodukcijai ir metabolizmui. Vitaminas D3 stimuliuoja tinkamą kalcio-fosforo įsisavinimą ir stiprina kaulus.

Sudėtyje E ir C vitaminai

E ir C vitaminai yra svarbūs antioksidantai, kurie saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų ir stiprina jo atsparumą ligoms. Visi „Complete” pašarai yra papildyti stabilizuotu vitaminu C. Priešingai nei kristalinės formos, stabilizuotas vitaminas C yra mažiau linkęs oksiduotis ir biologiškai skaidytis, todėl išlieka ilgesnį laiką aktyvus.

Viskas vienoje granulėje

Visi svarbūs ingredientai sumalami ir sujungiami į mažas granules naudojant ekstruzijos procesą. Be to, kiekvienos granulės forma, dydis ir tekstūra specialiai pritaikyta atskiroms gyvūnų rūšims. Kiekvienoje granulėje gausu visų reikalingų maisto medžiagų, vitaminų, aminorūgščių, mineralų ir skaidulų.

Patogi pakuotė

Sandari pakuotė išsaugo pašaro šviežumą.

„VERSELE LAGA” – visaverčiai, puikiai subalansuoti, aukštos kokybės pašarai sukurti taip, kad būtų patenkinti visų rūšių gyvūnų poreikiai. Gamta yra tikrieji gyvūnų namai. Pasaulis, kur jie gali mėgautis maistu, žaisti ir atrasti tai, ko trokšta širdis. Pasaulis, kuriame pilna pačių įvairiausių skonių, vitaminų ir mineralinių medžiagų. štai kodėl naujasis VERSELE LAGA NATURE šūkis skelbia Skanu kaip namie, gera kaip namie… (angl. Tastes like home, feels like home). Su VERSELE LAGA į namus parnešite dalelę tikrųjų augintinio namų!

Gamintojas: „Versele-Laga”, Belgija.

Sudėtis: daržovių perdirbimo produktai (7% motiejukų, žolės ir žolelės), daržovių baltymų ekstraktai, vaisiai (4% šeivamedžio uogų) , sėklos (2% linų sėmenų), mineralai, fruktooligosacharidai (0,3%), medetkos, juka.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 14%, neapdoroti aliejai ir riebalai – 3%, žalia ląsteliena – 20%, žali pelenai – 7%, kalcis – 0,8%, fosforas – 0,6%.

Priedai/kg: maistiniai priedai: vit. A – 10 000 TV, vit. D3 – 1200 TV, vit. E – 80 mg, vit. C – 1000 mg, geležis (E1) – 100 mg, jodas (E2) – 2 mg varis (E4) – 10 mg, manganas (E5) – 75 mg, cinkas (E6) – 70 mg, selenas (E8) – 0,2 mg. Technologiniai priedai: antioksidantai.

šėrimo rekomendacijos: priklausomai nuo graužiko dydžio ir amžiaus rekomenduojama dienos norma yra 35-50 g. Duokite gyvūnui šviežio pašaro ir vandens kasdien.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus