Alpha Pro Adult pašaras triušiams 500 g

3.07

Alpha Pro Adult pašaras triušiams 500 g

Produkto kodas: 8437013149556 Kategorijos: ,

Liko 80

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Cunipic Alpha Pro Adult” – tai maistas suaugusiesiems triušiams, pagrįstas šėrimo sistema „viskas viename”, o tai reiškia, kad kiekvienoje granulėje yra visi reikalingi ingredientai, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir laimingas bei išvengtų maistinių medžiagų trūkumo.šis pašaras yra be grūdų ir pridėtinio cukraus, su itin mažai kalorijų ir daug skaidulų, kad būtų išvengta širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio.

26% skaidulų ir 29 % motiejuko šieno

Pašaro sudėtyje yra skaidulų, kurios naudingos sklandžiam virškinimui. Pašaras su motiejuko šienu, kuris pagerina žarnyno pernešimą ir palaiko skaidulas ilgai, kad būtų skatinamas natūralus dantų nusidėvėjimas.

Geram virškinimui

Pašaras papildytas vitaminais A, D3 ir E, kurie užtikrina sklandų virškinimą, padeda išvengti viduriavimo.

Sveikam organizmui

šis pašaras papildo augintinio organizmą vitaminais ir optimaliu kalcio, fosforo kiekiu, kad būtų išvengta maistinių medžiagų trūkumo, inkstų problemų. Pašaras yra su prebiotikais, kurie apsaugo nuo viduriavimo.

Subalansuota sudėtis

Kiekvienoje granulėje – visos būtinos maistinės medžiagos, praturtintos vitaminais, mineralais ir skaidulomis. Tokio tipo maistas užtikrina, kad augintinis neišsirinks tik jam patinkančių ingredientų, o kitus paliks, negaudamas visų reikiamų medžiagų.

Begrūdė sudėtis

Pašaro sudėtyje nėra grudų, pridėtinio cukraus. Jame – mažai kalorijų ir labai daug skaidulų, tad ypatingai tinka augintiniams, kurie linkę į nutukimą.

Savybės:

  • Kiekis – 1,75 kg.
  • šis maistas idealiai tinka suaugusiesiems (nuo 6 mėnesių) triušiams.

Pagaminta Ispanijoje.

Sudėtis: linų šienas, kelių rūšių šienas, žirnių pluoštas, šalutiniai augaliniai produktai, saulėgrąžų lukštai, vitaminai, mineralai, saulėgrąžų aliejus, spanguolės, prebiotikai, L-lizinas, jukos ekstraktas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 13,32%, žali aliejai ir riebalai 2,3%, žalia ląsteliena 26%, žali pelenai 7,58%, drėgmė 12%, kalcis 0,6%, fosforas 0,36%.

šėrimo rekomendacijos:

  • sveriančiam 500 – 1kg duoti – 40 g;
  • sveriančiam 1-1,5 kg duoti – 60g;
  • sveriančiam 1,5 – 2 kg duoti 90 g;
  • sveriančiam virš 2 kg duoti 120 g.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus