NP Dog Adult Small Breeds Turkey&Apples 200g konservuotas pašaras šunims

1.01

NP Dog Adult Small Breeds Turkey&Apples 200g konservuotas pašaras šunims

Produkto kodas: 4771317245205 Kategorijos: , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

šunų konservai „Nature”s Protection” yra Super Premium klasės drėgni pašarai , sukurti skirtingiems jaunų ir suaugusių šunų poreikiams patenkinti. Pagrindinis baltymų šaltinis konservuose – aukštos kokybės, natūrali, žmonių maisto gamyboje naudojama mėsa. Ėdale yra ypač didelis mėsos kiekis, tačiau gyvulinės kilmės riebalų gaminant konservus naudojama saikingai.

Natūralūs

Sudėtyje nėra konservantų, kaulų miltų, sojų ir grūdų priemaišų, aromato bei skonio stipriklių, nenaudojama mechaniškai atskirta mėsa. Konservai yra mėgstami dėl savo skonio ir kvapo.

Sudėtyje – daug mėsos

Pagrindinis baltymų šaltinis – kokybiška kalakutiena. Ėdale yra ypač didelis mėsos kiekis (66 proc.), tačiau gyvulinės kilmės riebalų gaminant konservus naudojama saikingai. Pagardinta ryžiais.

Gerai virškinamas

Ėdalas gerai virškinamas, pagardintas natūraliais obuoliais. Sudėtyje turi mineralų.

Skirtas suaugusiems šunims

Ėdalas subalansuotas suaugusiems mažų veislių šunims.

Patogi pakuotė

Vienoje skardinėje esantis šunų maisto kiekis (200 g) yra tinkamas pašerti augintinį vieną kartą, todėl konservus patogu vartoti ir namuose, ir keliaujant.

Savybės:

Sudėtyje – 66 proc. mėsos.

Subalansuotas suaugusiems mažų veislių šunims.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (66% kalakutienos), sultinys, vaisiai (4% obuolių), mineralai, 0,1% nuosėdinės kilmės klinoptilolito (1g568), aliejai ir riebalai (0,1% sėmenų aliejaus).
Priedai/1 kg
Maistiniai priedai: vit.: D3 – 200 TV, E 6 – 15 mg, E 5 – 3 mg, E 2 – 0,75 mg
šėrimo rekomendacijos: konservus rekomenduojama naudoti kartu su sausu šunų maistu „Nature”s Protection”. Konservuotą ėdalą patiekite kambario temperatūros. Atidarytą skardinę reikia laikyti vėsioje vietoje ir suvartoti per 3 dienas.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus