Konservai šunims – tai šlapias maistas, kurį keturkojai augintiniai mėgsta labiau. Todėl aukščiausios kokybės konservuotas maistas jaunikliams, šuniukams, suaugusiems ar šunims senjorams yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Konservai šunims

Kadangi konservai yra kur kas lengviau sukramtomas ir suvirškinamas, juos ypač gardžiai ėda šuniukai ir garbaus amžiaus sulaukę draugai. Kramtyti sausą maistą jiems yra sudėtinga arba nepajėgiama, todėl konservai yra geriausia išeitis maitinant ir šunis šeriant kokybišku šlapiu ėdalu. Tačiau konservai nėra skirti tik šioms dviem grupėms. Suaugusiems šunims konservai taip pat naudingi mitybos raciono paįvairinimui. Lengvo suėdimo keliu į šuns organizmą patenka geriau įsisavinamos maistinės medžiagos, o su jomis geriau įsisavinami konservuose esantys ir vitaminai bei mineralai.

 Maistinės konservų savybės

Konservuose yra šlapias ėdalas, kurį sudaro itin kokybiškos maistinės medžiagos. Su maistu šuns organizmas gauna ne tik aukščiausios klasės medžiagas su vitaminais bei mineralais, bet ir pakankamą kiekį drėgmės. Todėl Jūsų augintinio kailis pradės žvilgėti labiau, normalizuosis odos būklė, atsistatys energingumas, žaismingumas. Augantys ir šunys senjorai gaus visas reikiamas medžiagas organizmui sveikam augimui, gyvenimui, senatvei.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti kokybę mažesne kaina pigiau – ZooPlius.lt

Produktų nerasta.