NP Urinary health 100 g, kons. pašaras katėms su vištiena ir menke maišelyje

0.69

NP Urinary health 100 g, kons. pašaras katėms su vištiena ir menke maišelyje

Produkto kodas: 4771317451910 Kategorijos: , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Nature’s Protection Urinary Health” – konservuotas pašaras su vištiena ir menke – puikus maistas, galintis padėti palaikyti tinkamą šlapimo sistemos darbą ir funkcijas. Pašaro sudėtyje yra aukštos kokybės, natūralaus skonio ir kvapo mėsa ir žuvis, kurie pagerina augintinio odos ir kailio būklę.

Aukščiausia kokybė

Pagrindinis baltymų šaltinis konservuose – aukštos kokybės, natūralaus skonio ir kvapo, žmonių maisto gamyboje naudojama mėsa ir žuvis.

Sudėtyje – neriebi mėsa

Pašaro sudėtyje esanti mėsa – neriebi, konservuose yra vos 3,5 % žalių riebalų. šis pašaras puikiai tinka ir augintinio svorio kontrolei.

Gausu organizmui naudingų medžiagų

Konservuose esantys vitaminai E ir B1 apsaugo organizmą ir stiprina imunitetą. Menkė pašarą praturtina Omega-3 riebalų rūgštimis, vitaminu A bei D, kurie pagerina augintinio odos ir kailio būklę.

Sandari pakuotė

Konservų pakuotė – maišelis yra sandarus ir lengvai atidaromas.

Ypatingas patogumas

Vienoje pakuotėje esantis maisto kiekis (100 g) yra tinkamas vienai katės maisto porcijai, tad šį pašarą patogu naudoti ir namuose ir keliaujant.

Unikalios sudėties konservuotas pašaras skirtas palaikyti tinkamą kačių šlapimo sistemos darbą.

„Nature”s Protection” konservuotas maistas – Super Premium klasės puikiai virškinamas konservuotas maistas, kurį katės ypač mėgsta. šiems produktams gaminti naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, mineralinės medžiagos ir vitaminai. Minkšti, lengvai sukramtomi mėsos gabaliukai patiekiami gardžiame padaže.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: mėsa ir mėsos perdirbimo produktai 33,5 % (4 % vištienos), žuvis ir žuvies perdirbimo produktai (4 % menkės), daržovių perdirbimo produktai, daržovių baltymų ekstraktai, vaisiai (0,5 % džiovintų spanguolių, tai lygu 4 % spanguolių), mineralai, įvairus cukrus.

Priedai/1 kg: maistiniai priedai: vit.E (3a700) – 27 mg, taurinas (3a370) – 197,55 mg, vit. B1 (3a821) – 2,10 mg, kalio jodidas (3b201) – 0,21 mg, vario (II) sulfatas pentahidratas (3b405) – 2,10 mg, mangano sulfato monohidratas (3b503) – 5,04 mg, cinko sulfato monohidratas (3b605) – 37,19 mg, DL-metioninas, techniškai grynas (3c301) – 201 mg.

šėrimo rekomendacijos:
pateikite kambario temperatūros. Dubenėlis šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje. Suaugusiai normalaus aktyvumo katei, pašaro duoti ne mažiau kaip 2 kartus per dieną.
šėrimo normos: tik rekomenduojamos, augintiniui pašaro duoti atsižvelgiant į jo aktyvumą, veislę ir amžių.
Cat weight/ Hmotnost kočky/Kassi kaal/ Katės svoris/ ??? ?????/Kattens vikt
(kg/ ??)
3
4
5
Quantity/Množství/Kogus/Kiekis/??????????/Kvantitet (g/?)
292
354
411

Laikymo sąlygos: atidarius laikyti vėsioje vietoje (ne aukštesnėje kaip + 4°C) ir suvartoti per 48 valandas.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus