Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus nuo karščio? Gyvūnų prekės internetu.

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus. Ilgos ir saulėtos vasaros dienos yra puikus metas ilgesniems pasivaikščiojimams su augintiniu, poilsiu prie vandens telkinių ar tiesiog išvykoms į gamtą. Vis dėlto šunų šeimininkams reikia būti atsargiems – didelė kaitra kenkia ne tik jums, o ir keturkojams. Dėl kailio kailio šunų kūno temperatūra pakyla, o tai gali sukelti nervų sistemos sutrikimų, raumenų spazmus.

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus

 

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus

 

Norint išvengti nesklandumų vasarą, geriausia pasirūpinti augintinio poreikiais iš anksto. Puiki išeitis – gyvūnų prekės internetu. Tai patogus būdas gauti reikalingus produktus, rinktis iš didelio asortimento. Be to, zooprekes internetu užsakysite prisėdę prie kompiuterio ir nereikės keliauti į parduotuvę. Tačiau kokių produktų reikia keturkojo apsaugai nuo karščio?

Zooprekės atsivėsinimui namuose

Karštomis vasaros dienoms namai gali įkaisti daug labiau nei pavėsis, ypač jei neturite oro kondicionieriaus. Tikriausiai pastebėjote, kad šuo karštomis dienomis mėgsta gulėti virtuvėje, ant plytelių – taip keturkojai bando atsivėsinti. Plytelės, žinoma, šiokia tokia išeitis, tačiau šis būdas nepatikimas, gulėjimo vieta greitai įšyla.

Namuose atsigaivinti augintiniu padės vėsinantis kilimėlis. Jį galima patiesti bet kurioje namų vietoje, o gaivią vėsą aktyvuos šuns kūno šiluma, tad augintinis gali kilimėliu naudotis pagal savo poreikius. Tokių kilimėlių rasite visur, kur parduodamos ZOOplius.lt gyvūnų prekės internetu.

Taip pat galite keturkojį draugą palepinti ir vandens vonele. Žinoma, tai momentinis būdas atsivėsinti, tačiau, patikėkite, jis šunims toks pats malonus, kaip ir mums, žmonėms. Paįvairinti šią procedūrą padės įvairios ZOOplius.lt zooprekės: čia rasite gerai sugeriančių rankšluosčių, šampūnų ir kitų priemonių kailiui.

Naudinga pasidomėti:

Zooprekės ruošiantis į kelionę

Tiek keliaujant į žygį pėstute, tiek ir išsiruošus į ilgesnę kelionę automobiliu, reikia užtikrinti nuolatinį geriamo vandens šaltinį. Tai itin svarbu karštomis dienomis. Nešiojama gyvūnams skirta gertuvė yra puiki išeitis. Patogiai atsukamas dangtelis gali būti naudojamas kaip dubenėlis, o tai puikiai taupo vietą.

Nuo karščio svarbu apsaugoti ir šuns pėdas. Tai padaryti padės specialios apsaugos, nes įkaitęs grindinys pėdų odai gali būti pražūtingas. Šias ir kitas zoo prekes internetu įsigysite greitai ir patogiai, o kurjeris jas pristatys nurodytu adresu.

Svarbiausia nepamiršti, kad užklupus karštiems orams reikia rūpintis ne tik savimi, o ir keturkojais draugais. Tinkamai parinktos zooprekės užtikrins, kad pasivaikščiojimai bei kelionės net ir karštomis dienomis būtų malonumu tiek šeimininkams, tiek jų šunims.