Nature’s Protection Lifestyle skanėstas šunims pagaliukai su ėriena, 75 g

1.59

Nature’s Protection Lifestyle skanėstas šunims pagaliukai su ėriena, 75 g

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Pagaliukai su ėriena gali būti naudojami norint palepinti savo augintinį ir suteikti jam smagų ir ilgai trunkantį užsiėmimą. Ėriena pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, tad yra tinkama į alergiją linkusiems augintiniams.

Ėrienos mėsa yra lengvai virškinama, neapsunkina augintinio virškinimo sistemos. Grauždami kietą galvijų odą šunys valosi dantis, mažina apnašas ir masažuoja dantenas.

BEGRŪDŽIAI INGREDIENTAI

Tinka jautriems ir alergiškiems augintiniams.

Be grūdinės kilmės ingredientų, galinčių sukelti alergines reakcijas. Tinka augintiniams, turintiems jautrią virškinimo sistemą, neapsunkina virškinamojo trakto. Be dirbtinių dažiklių.

GYVŪNINĖS KILMĖS BALTYMAI

65 proc. ėrienos

Sudėtyje yra 65 proc. ėrienos ir 25 proc. galvijų odos. Ėriena – Lengvai virškinama mėsa, geležies ir vitamino B šaltinis.

APSAUGA NUO DRĖGMĖS

Patogi pakuotė

Patogi, lengvai atidaroma pakuotė, joje esantis užtraukiamas užsegimas (angl. zip lock) apsaugo skanėstus nuo drėgmės.

šie unikalaus sudėties skanėstai specialiai pritaikyti į alergiją linkusiems keturkojams.

NATURE”S PROTECTION Lifestyle skanėstai– aukščiausios klasės, natūralūs, išskirtinių skonių, skirtingų rūšių gardėsiai, sukurti patenkinti įvairių augintinių poreikius. šiuose skanėstuose nėra dirbtinių dažiklių, antioksidantų ir skonio stipriklių. Sudėtyje – tik natūralūs, naudingi gyvūno organizmui ingredientai.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: ėriena 65 %, galvijų oda 25 %, bulvių krakmolas 7 %, glicerinas 3 %.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 30 %, žalia ląsteliena – 1 %, žali riebalai – 4 %, žali pelenai – 3 %, drėgnis – 23 %.

šėrimo rekomendacijos: duokite tarp pagrindinių šėrimų, atsižvelgiant į augintinio svorį, amžių ir aktyvumą. Netinka jaunesniems nei 3 mėnesių šuniukams. Dubenėlis šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių – ne aukštesnėje nei +25 ?C temperatūroje. Atidarius suvartoti per 3 dienas. Geriausias iki, partijos Nr.: žiūrėti ant įpakavimo.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus