Draskyklė katei Scratch me , 50cm

10.56

Draskyklė katei Scratch me , 50cm

Produkto kodas: 4011905043067 Kategorijos: , , ,

Liko 99

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Katės mėgsta galąsti nagus į įvairius paviršius. Todėl svarbu auklėti augintinį nuo mažens ir parodyti, ką galima draskyti, o ko – ne. Siekiant užkirsti kelią nepageidaujamam baldų ar kitų daiktų draskymui ir gadinimui, rekomenduojama įsigyti specialią draskyklę.

Nauda katei

Galąsdamos nagus katės juos pasitrumpina, pašalina prie jų besikaupiančius nešvarumus, taip pat ir pažymi savo teritoriją – katės pėdutėse yra liaukos, kurių išskiriamu kvapu katės žymi savo gyvenamąsias erdves.

Dengta sizalio pluoštu

Draskyklė apvyniota tvirta, natūralia sizalio virve, tad tarnaus ilgai.

Saugūs baldai

Suteikdami katei specialią vietą, kurioje ji gali galąsti nagus, galėsite būti ramūs, jog namų sienos, baldų šonai ir kiti daiktai liks saugūs ir nesudraskyti.

Du – viename

ši kačių draskyklė yra daugiafunkcinė: jos sienos tinkamos draskymui, o erdvė su landa bei guoliai – poilsiui ir miegui.

Su žaisliukais

Prie draskyklės yra pritvirtinti specialūs žaislai – minkštas kailinis kamuoliukas, pakabintas ant gumos, ir ant spyruoklės pritvirtinta pelytė. Abu žaislai spyruokliuoja į visas puses katei juos vos pajudinus, tad jie suteiks gyvūnui daug džiaugsmo.

Savybės:

  • Spalva: balta, mėlyna.
  • Matmenys: dalis dedama ant grindų – 40×30 cm, aukštis – 50 cm.
  • Sudėtis – sizalis.

Gamintojas: „Trixie”, Vokietija.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus