Draskyklės katėms – kačių dėmesio atitraukimui nuo namuose esančių baldų. Nagų galandimas katėms yra svarbus dėl kelių priežasčių, kurių įpročių joms pakeisti nepavyks.

Draskyklės katėms

Galąsdamos nagus į baldus, kilimus, tapetuotas sienas katės galanda savo nagus. Taip, toks posakis yra paplitęs plačiai. Tačiau pagrindinės nuolat kačių nagų galandimo priežastys yra kelios.

  • Galąsdama nagus katė taip elgiasi vadovaudamasi savo instinktais. Žymėdama savo teritoriją letenėlių pagalvėlėse išsiskiriančių sekretu visoms kitoms katėms ji parodo, kad ši teritorija priklauso jai. Tad jokie kiti veiksmai neatpratins nuo instinkto, juos galima tik nukreipti į draskyklę ar kelias namuose;
  • Katės mėgsta švarą, todėl į draskykles galąsdamos nagus jos palaiko jų higieną. Pašalina nešvarumus ir pasenusius nagų audinius. Panašiai kaip žmonės prižiūri savo nagų būklę, tačiau katėms nėra skirtumo kur pasigaląsti savo nagučius.

Vienintelė ir praktiška išeitis sprendžiant namų baldų ir kitų erdvių niokojimo nagais klausimą yra kačių draskyklė.

Draskyklės yra įvairių dydžių, pritaikomos įvairioms namų erdvėms prie spalvų bei dizaino. Tai suteikia galimybę kiekvienam katės šeimininkui pasirinkti tokią draskyklę savo katei, kuri tiktų ir prie namų interjero, netaptų kliūtimi. Draskykles katems.

Naudinga atminti, kad tik įsigyti draskyklę, laipynę ar žaidimų aikštelę katinui, iniciatyvos, gali nepakakti. Atminkite, į katės nuolatines valdas yra pristatomas prietaisas, su kuriuo katės norės susipažinti, nes jis naujas, turi individualų kvapą, išvaizdą. Todėl teks apsiginkluoti kantrybe norint katę pripratinti prie draskyklės. Kaip tai atlikti nesukeliant stresą katėms skaitykite ČIA.

Pradėkite atrasti, draskykles katėms – ZooPlius.lt

Produktų nerasta.