Aromaterapija šunims –  natūralios terapijos forma, kuri iki šiuolaikiškos ir sąmoningos visuomenės atkeliavo perduodama iš kartos į kartą dar nuo senovės laikų. Raminantis bei atpalaiduojantis eterinių aliejų kvapų poveikis organizmui leidžia lengviau apsispręsti dėl panaudojimo. Todėl aromaterapija gali būti lengvesnis ir praktiškesnis pasirinkimas ieškant atpalaidavimo būdų bei geresnės savijautos.

Aromaterapija šunims

Eteriniai aliejai aromaterapijoje buvo išbandyti tūkstančius metų atgal. Kvapų efektyvumas bei duodama nauda žmonėms bei gyvūnams išliko ir buvo perduota kaip terapijos forma ir iki šių dienų. Todėl naudojamų eterinių aliejų saugumas ir jų efektyvumas yra pagrįstas įvairiais moksliniais tyrimais. Pasirinktos sudėties eterinių aliejų, kvapų aromatą skleidžia ir patalpos orą drėkina difuzoriai, kuriuos išsirinkti galima ir ZooPlius.lt internetinėje parduotuvėje.

Šiuolaikišką aliejų bei kvapų terapiją galima saugiai panaudoti ne tik žmonėms, sau, bet ir savo mylimiems augintiniams reabilituoti, raminti, gydyti, džiuginti ramia aplinka, gerinant savijautą.

Produktų nerasta.