Zoo plius

Apmokėjimas ir prekių pristatymas suteikia galimybę pasirinkti tik Jums individualų patogumą. Tad tikimės, kad platesnės galimybės palengvins užsakytų prekių gavimą bei sutaupys Jūsų brangų laiką.

Dėl techninių darbų, prekyba laikinai sustabdyta.

Atsiprašome už nepatogumus!!!

Apmokėjimas ir Prekių pristatymas

Apmokėjimo būdai

Pirkdami prekes Zoo prekių parduotuvėje Zooplius.lt, galite atsiskaityti pasirinkdami Jums patogiausią būdą.

  • Internetu per el. bankininkystę Paysera.lt – pinigai nuskaitomi per 1-2 min. Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes gyvūnams internetu. Kas šį veiksmą padaro ne tik patogiu, bet ir pigesniu, nesugaištant tam daug laiko. Naudojantis Paysera Sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota banko sistema. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, spaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklalapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.
  • Pašte, susimokant už įsigytas Zoo prekes artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje.
  • Apmokant išankstinę sąskaitą. Susisiekus el. paštu: [email protected] ir pateikus norimų įsigyti prekių sąrašą, Jums bus išrašyta išankstinė sąskaita. PVM sąskaitą faktūrą gausite kelių minučių bėgyje.
  • Sumokant prekių pristatymo metu. LP Express kurjeris prekes pristatys Jūsų nurodytu adresu ir už užsakytas prekes galėsite susimokėti jam, bankine kortele arba grynais. Pigesnis, siuntos išperkamasis variantas yra kai zooprekės yra pristatomos į LP Express terminalą. Paslauga pabrangsta vos 60 centų pridedant prie siuntimo išlaidų.

Pasirinkus Jums patogiausią apmokėjimo už prekes būdą, nesudėtingai išspręsite ir prekių įsigijimo bei gavimo klausimą. Esame lankstūs, todėl į kiekvieną klientų pastabą reaguojame tobulindami atsiskaitymo būdus, kaip įmanoma trumpinant ir pristatymo laiką.

Rinkitės Zooplius.lt, bendraukime sklandžiai ir savo gyvūnėlius auginkime su meile, kokybiškai ir pigiau.

Prekių pristatymas

Užsakymai priimami be jokių papildomų sandėlio mokesčių.

Užsakytos prekės pristatomos nurodytu adresu per LP Express bei DPD kurjerius. Prekės pristatymas 1-5 d.d. (šventiniu ir karantino laikotarpiu, siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau dėl siuntų tarnybos apkrovų, todėl prekių užsakymu naudinga pasirūpinti iš anksto). Svarbu žinoti, kad stambių gabaritų prekės, kurias mums pristato gamintojai (kačių draskyklės, šunų voljerai, ar akvariumai ir kt.), jų pristatymas užsakovui gali užtrukti iki 14 dienų, jei prekės neturėsime sandėlyje.

Dėl užsakymų gausos kiekvienas užsakymas atsiduria pakavimo eilėje. Kai ateina ir Jūsų prekių eilė, apie išsiuntimo eigą būsite informuoti el. paštu arba SMS žinute. Kadangi išsiuntimas gali užtrukti dėl apkrovų, iš Jūsų tikimės kantrybės, o dėl kiekvieno savo žingsnio Jūsų prekės atžvilgiu stengsimės informuoti kuo greičiau.

Gavus apmokėjimą darbo dienomis iki 15:00 val. užsakymas yra apdorojamas ir gyvūnų prekės pradedamos ruošti išsiuntimui. Apie eigą užsakovai yra informuojami el. paštu bei SMS žinute.

INFORMUOJAME, KAD DĖL SUDĖTINGOS COVID-19 SITUACIJOS LIETUVOJE, PREKIŲ PRISTATYMAS GALI VĖLUOTI. SUGRIEŽTINUS KARANTINO SĄLYGAS, PREKĖS GALI BŪTI PRISTATOMOS TIK Į LP EXPRESS TERMINALUS AR Į ARTIMIAUSIĄ PAŠTO SKYRIŲ.

SIUNTOS IŠSIMOKĖTINAI BUS PRISTATOMOS TIK Į TERMINALUS.

SVARBU! Esant dideliam siuntų srautui bei apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas karantino metu gali vėluoti ir Lietuvoje.

Dėl tos pačios priežasties fiziškai nespėjame Jus informuoti dėl prekių pristatymo. Tačiau galime patikinti, kad prekės yra išsiunčiamos po užsakymo, kai tik supakuojamos. Prekės užsakytos penktadienio antroje pusėje arba savaitgalį yra pradedamos pakuoti pirmadienį arba antradienį priklausomai nuo susidariusių užsakymų eilės.

Ačiū už kantrybę!

Pristatymo kainos:

Į LPexpress terminalą Jūsų mieste – 3,5 eur. Jūsų patogumui norime paprašyti, kad pildydami “registracijos ir pristatymo” laukelius, laukelyje, dešiniau “papildoma informacija” įrašytumėte ir artimiausio Jūsų terminalo adresą. Taip sulauksite siuntos kuo arčiau savo namų ar darbo vietos. Sutaupysite laiko.

Pristatymą į terminalą prekes užsisakiusiems penktadienį, neretai jos – pristatomos šeštadienį.

Naudinga atminti, kad terminale, prekės yra saugomos tik 3 dienas. Vėliau jos yra paimamos ir grąžinamos į LP Express siuntų skirstymo centrą. Norint atsiimti, teks susimokėti papildomai;

Jūsų adresu LPexpress kurjeriu – 4,5 eur (įteikimas į rankas);

Išperkamoji siunta (COD) (susimokama atsiimant) – 4,50 eur + apskaitos mokestis – 1,99 eur už pinigų apskaitą. Pristatymas 3-5 darbo dienos.

5,9 eur – susimokant pristačius kurjeriui Jūsų adresu. Mokėti galima grynais ar banko kortele. Esant sudėtingoms sąlygoms, kurjeriai gali pasirinkti tik apmokėjimą banko kortelėmis. Įtempiamos lubos; įtempiamos lubos kaina.

SVARBU ATMINTI!

Nors pasitaiko retai, bet pasitaiko ir nesmagių atvejų. Todėl rekomenduojame būti atidesniems! Visos ZOO prekės užsisakius parduotuvėje internetu yra išsiunčiamos patikrinus prekių kokybę ir supakuojant jas į nesuplėšytus vokus ir nesušlapusias bei pažeistas dėžes. Tuo atveju, jei pastebėjote, kad paštomate, atidarius terminalo dureles ar kurjeriui bandant įteikti siuntą į rankas, pakuotė ir galimai prekė yra pažeista, galite atsisakyti išimti arba priimti prekę. Tokiu būdu Jūs išreiškiate pretenziją kurjeriui. Atvejai, kai pažeista pakuotė yra paimama – laikomi, kad gavėjas sutiko su siuntos kokybe ir vėliau negalės teikti pretenzijų dėl apgadintos prekės.

Atsisakius priimti pažeistą siuntą skambinkite mums, mes garantuosime Jums naują prekių išsiuntimą.

Stengiamės dėl Jūsų augintinių, todėl prekes išsiunčiame tą pačią dieną – ZOOplius.lt