TickLess Horse arklių ultragarsinis pakabukas nuo erkių ir blusų, rudas

19.26

TickLess Horse arklių ultragarsinis pakabukas nuo erkių ir blusų, rudas

Liko 50

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Ekologiškas, neturintis chemikalų ar kvapiųjų medžiagų pakabukas nuo erkių ir blusų skirtas arkliams.

„TICKLESS HORSE” – puiki apsaugos priemonė nuo erkių ir blusų jūsų arkliui ar poniui. Itin patogi priemonė leis mėgautis tiek Jums, tiek gyvūnui buvimu gamtoje.

Ultragarso apsauga

Pakabukas skleidžia ultragarso impulsus, kurie nekenksmingi ir nepastebimi žmonėms bei gyvūnams, tačiau trikdo erkes, blusas. Jos praranda gebėjimą surasti auką, tad net jei ir užlipa ant gyvūno ar žmogaus, nesielgia taip, kaip įprastai. Tai gali padėti apsaugoti nuo įkandimo. Priemonės efektyvumas nuo erkių siekia net 94%.

Itin lengvas

Pakabukas yra labai lengvas, tad nesukels diskomforto gyvūnui – jis jo net nejaus.

Ilgam naudojimui

Nuo parazitų priemonė apsaugo 6 – 12 mėnesių.

Natūrali sudėtis

Pakabukas nėra toksiškas bei neišskiria jokių cheminių medžiagų ar kvapų, todėl jį saugu naudoti net kumeliukams, sergantiems ar nėščioms arklių kumelėms.

Patogus naudoti

Paprasta ir patogu naudoti – paprasčiausiai pritvirtinkite prietaisą prie žirgo balno.

Naudojimas:

Pritvirtinkite prietaisą prie arklio balno, nepamirškite palikti įrenginio tinklelio. Pašalinkite skirtuką, kad suaktyvintumėte produktą. 4 žalios spalvos blyksės nurodys, kad įrenginys įjungtas. Bet kuriuo metu galite patikrinti jo tolesnį veikimą paspausdami mygtuką ir pažiūrėję ar šviesos diodas mirksi atsakydamas. Esant normaliai temperatūrai, prietaisas gali apsaugoti nuo parazitų nuo 6-12 mėnesių. Kad būtų užtikrintas jo veiksmingumas, prietaisas visada turėtų būti pritvirtintas prie žirgo. Jei taip pat norite, kad arklidėje nebūtų erkių ir blusų, naudokite „TICKLESS Home” įrenginį.

Įspėjamoji informacija

Veiksmingumas priklauso nuo arklio kailio būklės ir vietovės, kurioje gyvena parazitai. Vietovėse, kuriose gausiai gyvena erkės, 100% apsauga nėra užtikrinta. Taip pat ši priemonė negali pašalinti erk ir blusų iš jau užkrėstų arklių.

Savybės:

  • Spalva – ruda.
  • Veikimo nuotolis yra maždaug 2 metrai.

Gamintojas: „Tickless, Italija.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus